Prezentacja CLM jako katalog produktów?

O tak. To świetna alternatywa dla wielkich papierowych tworów. Oszczędzamy na kosztach druku, jesteśmy eko a sam update informacji jest prosty i nie wiąże się z utylizacją starszych materiałów. Przedstawiamy Państwu krótki fragment tego typu rozwiązania.

Zobacz

Quiz, zabawa i do tego dostarczy danych

Trzy w jednym. Takie rzeczy nie tylko w szamponach. Zgromadzone dzięki temu narzędziu informacje wykorzystasz przy tworzeniu kolejnych materiałów. Przekonasz się, co lekarz wie, a czego nie wie o Twoim produkcie. To „nie wie” jest kluczowe, by móc szerzej otworzyć mu drzwi do jego poznania.

Zobacz

Obrazowo – zawartość substancji

Jak w prosty i sugestywny sposób zobrazować zawartość kluczowego składnika w produkcie vs żywność? Czasem ta informacja może być zaskakująca. Przekazana w takiej formie na pewno utrwali się w świadomości odbiorcy. A to oznacza, że „misja” została wykonana.

Zobacz

Instrukcja podania

Kiedy sposób podania produktu składa się z kilku etapów, warto przedstawić je na spotkaniu z pielęgniarką. Mamy do wyboru dwie formy: film lub schemat rysunkowy.

Zobacz

Informacje podzielone na sekcje

Nowoczesny produkt to dużo informacji do przekazania. Skuteczność, bezpieczeństwo, dawkowanie, badania, profile pacjentów. Możemy wybrać temat, który chcemy omówić z lekarzem. Takie usystematyzowanie danych pozwala na efektywniejszą komunikację oraz bardziej elastyczny scenariusz spotkania.

Zobacz

Panie Doktorze, jakich pacjentów ma Pan najczęściej?

Określenie profilu pacjenta i jego wizualizacja wydają się znacząco pomocne w przedstawieniu wskazań do stosowania. Taka forma stwarza dogodny grunt do omówienia działania produktu.

Zobacz

WEBINAR

Przypomina tradycyjne spotkanie mimo dużych odległości. To rodzaj seminarium, które umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym a uczestnikami. Wykorzystuje się je głównie jako narzędzie szkoleniowe. Istnieje wiele platform do realizacji tego celu, ale jeśli zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku oraz obrazu i chcesz być lepiej postrzegany, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

WEBINAR Z PYTANIAMI

Jeśli przemawiasz do większej liczby słuchaczy i chcesz ich zachęcić do interakcji, warto umożliwić im zadawanie pytań. 
Najprostszy i najwygodniejszy jest czat. Możemy dla Ciebie filtrować zadawane na nim pytania, aby czuwać nad jego merytoryczną zawartością. 

WEBINAR Z AKTYWNOŚCIĄ

Pomagamy w zorganizowaniu ankiety, zabawy lub quizu. Te aktywności mocno angażują użytkowników, a dla Ciebie stanowią źródło pozyskania cennych danych. 

WEBINAR Z GOŚĆMI

Do swoich wystąpień możesz zapraszać gości. Najwygodniej spotkać się na nagranie w studiu, ale jeśli jest to technicznie niemożliwe, pojedziemy do Twojego gościa z naszą kamerą i połączymy Was zdalnie. 
Będziecie się widzieć i słyszeć, a wybrane obrazy obejrzą wszyscy użytkownicy. 

KONFERENCJA

Goście są obecni na rzeczywistym spotkaniu, a całość transmitujemy do osób, które z różnych powodów nie mogły dotrzeć na miejsce.

KONFERENCJA Z PRELEGENTAMI ON-LINE

Jeśli któryś z zaproszonych gości nie może przybyć na konferencję, jedziemy do niego, a uczestnikom i widzom przekazujemy dobrej jakości obraz i dźwięk w czasie rzeczywistym.

KONFERENCJA HYBRYDOWA

Najbardziej zaawansowana forma realizacji. Całość jest skonfigurowana specjalnie do konkretnych potrzeb, np. po prelekcji możemy połączyć uczestników on-line oraz off-line w grupy robocze i rozdzielić je na poszczególne pokoje. 

GRA DINUTU

Gra Dinutu została stworzona z myślą o małych dzieciach zmagających się z neuroblastomą, aby podtrzymać je na duchu. Dinutu reprezentuje lek eliminujący nerfy – złe stwory, które symbolizują neuroblastomę. Celem gry jest sprawienie, by dzieci poczuły się wzmocnione w walce z chorobą, miały chwilę wytchnienia i radości.
Zapraszamy do pobrania:

AppStoreGooglePlay

3xCop

Aplikacja przeznaczona jest dla pacjentów, którym lekarz przepisał lek Copaxone 40 mg/ml, dawkowany trzy razy w tygodniu.

AppStoreGooglePlay

CLM, jakiego Ci potrzeba
Onboarding, e-Learning, wizyta przedstawiciela

Oprócz podstawowej funkcji prezentacji i zbierania danych narzędzie umożliwia m.in. wysyłanie e-mailingów ze zdjęciem oraz podpisem PM. Dowiedz się, które z wielu funkcji mogą przynieść korzyści w strukturach sprzedażowych Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Grywalizacja

W każdym z nas jest trochę dziecka. Każdy z nas lubi nieco rywalizować, każdy z nas chce zdobywać wiedzę i być lepszy w swojej dziedzinie.

Zrób to z naszą grywalizacją : )

Dowiedz się więcej

Aplikacja na cyklówkę i na konferencję Głosowanie, ankiety

Apka na spotkanie, duże i małe. Niezastąpiona w komunikacji z uczestnikami. Czat, głosowanie z wyświetlaniem wyników w czasie rzeczywistym na ekranie konferencyjnym, ankiety (zbadasz opinię, np. nt. wykładu). Umieścisz tu materiały pomocnicze i filmy, do których użytkownik ma dostęp jeszcze długo po evencie – tak długo, jak Ty zdecydujesz.

Dowiedz się więcej

„Niech przedstawiciele zdecydują, który podoba im się najbardziej, albo nie – lepiej, jak zapytają lekarzy”

Nowy visual, opakowanie. Na który projekt się zdecydować? OK, zawęziłeś wybór, ale nadal nie wiesz? Co sądzi Twój field force? Jak zapytać 100 osób? Wyślij im link do systemu. Głosowanie jest anonimowe i zajmuje 60 sekund, a Ty już wiesz!

Dowiedz się więcej

VR, Stoiska wirtualne

Zapraszamy w wirtualną podróż po naszym biurze. W technologii VR wykonujemy stoiska firmowe. Stoiska VR to kopalnia wiedzy, gdzie można zapoznać się z przydatnymi materiałami nawet po zakończeniu konferencji. Rozwiązania VR pozwalają na nieograniczony metraż i tworzenie stref o różnym przeznaczeniu, np. biblioteka materiałów do pobrania, pokoje z filmami lub webinariami.

Zobacz

Film 3D Kardio

Jesteśmy autorami wielu filmów 3D i 2D obrazujących działanie leków/substancji czynnych. Dokładnie obrazują to co chcemy przekazać odbiorcy by lepiej mógł zrozumieć mechanizm działania danego produktu. Produkt zrozumiany staje się produktem przyjaznym i łatwiej jest go dopasować do danego profilu pacjenta.

Zobacz

Animowane opakowania 3D

Gdy oczekujemy, by produkt się obracał albo by blik światła się przemieścił, zwykłe zdjęcie nie wystarczy. Animacja 3D to wielka wartość w przedstawiających produkt filmach i prezentacjach. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie i tworzymy je od początku naszego istnienia.

Zobacz

Instrukcja stosowania

Wśród naszych dzieł 3D są także instrukcje dotyczące poprawnego stosowania produktu. Tam, gdzie liczą się szczegóły, wizualizacja sposobu aplikacji staje się przydatna. Co tu ukrywać… coraz gorzej rozumiemy to, co czytamy. Łatwiej przyswajają nam się informacje obrazkowe. Czy to znaczy, że wracamy do czasów prehistorycznej komunikacji, tyle że zamiast wyryć je kamieniem w skale, tworzymy wizualizacje digitalowe?

Zobacz

Kartka z życzeniami

Staramy się pokazać Wam różne sposoby wykorzystania form 3D w komunikacji. Oto przykład kartki z życzeniami. Takie życzenia na pewno wyróżnią się spośród innych.

Zobacz

Fauna i flora stworzona przez artystę 3D

Jest to krótki fragment wideo przedstawiającego nowy visual i hasło produktu. Film do użytku wewnętrznego, budujący ciepłe skojarzenia i zapamiętywalność.

Realizacja wymagała wykupienia praw do piosenki.

Zobacz

Pytanie czy wyzwanie

Zabawa z weryfikacją wiedzy merytorycznej? Pytanie czy Wyzwanie nasz ulubiony teleturniej. Sprawdzi się na spotkaniach na żywo i online. Wystarczy komputer, rzutnik lub ekran. Uczestnicy wybierają czy wolą odpowiedzieć na pytanie czy podjąć wyzwanie. W obu kategoriach kryją się pytania merytoryczne i te wywołujące falę uśmiechów. Punkty są zliczane i na koniec gry wyłoniony zostaje zwycięzca.

Zapytaj o szczegóły

W pogoni za rozumem

Idealna gra do sprawdzenia wiedzy merytorycznej uczestników. Dzielimy się na 2 lub 3 drużyny. Do wyboru są 4 kategorie pytań (np. wiedza z ChPL czy o firmie). Im trudniejsza kategoria, tym więcej punktów do zdobycia. Opłaca się więc ryzyko. Do przeprowadzenia gry wystarczy udostępnić ekran komputera wszystkim uczestnikom (na spotkaniu online lub na żywo poprzez rzutnik lub ekran TV). Punkty są zliczane i zostaje wyłoniona zwycięska drużyna.

Zapytaj o szczegóły

Seans Firmowy

Nie tylko dla fanów kinematografii. Mamy do wyboru 5 kategorii. Zawodnicy wybierają kategorie i odpowiadają indywidualnie. Badania kliniczne, wiedza z ChPL? A może ktoś czuje się mocny w cytatach z filmów? Sprawdzi się świetnie na spotkaniach na żywo oraz tych zdalnych. Wystarczy udostępniony ekran komputera. Zdobyte punkty są zliczane i na koniec wyłoniony zostaje zwycięzca. Może to będzie oscarowa rozgrywka?

Zapytaj o szczegóły

Grywalizacja

W każdym z nas jest trochę dziecka. Każdy z nas lubi nieco rywalizować, każdy z nas chce zdobywać wiedzę i być lepszy w swojej dziedzinie.

Zrób to z naszą grywalizacją : )

Dowiedz się więcej

Koło fortuny

Mechanizm do wykorzystania w zabawach merytotycznych. Z wiedzy z ChPL itp. Na spotkanie on-line i w realu. Do każdego koloru dobrane pytania z różnych, dowolnych kategorii. Skala trudności jest zróżnicowana w zależności na którym polu ostatecznie zatrzyma się strzałka.

Zapytaj o szczegóły

Gry planszowe KING SIZE

Gra planszowa w ogromnym formacie, dla całego zespołu. Opracowujemy nie tylko grafikę ale i zasady gry. Pytania związane z produktem poprzeplatane z zabawnymi poleceniami do wykonania, łączą edukację z zabawą. Dodatkowym atutem tej formy jest oderwanie się od elektroniki oraz interakcja z graczami w świecie realnym.

Zapytaj o szczegóły

Portal dla pacjenta

Portal stworzony na zlecenie firmy farmaceutycznej Teva specjalnie dla pacjentów z migreną. Dzięki przejrzystemu układowi poruszanie się po stronie jest intuicyjne. Jej treść zawiera niezbędne informacje dla poszukujących pomocy w walce z migreną.

Zobacz

Portal dla lekarza

Portal stworzony na zlecenie firmy farmaceutycznej Teva, przeznaczony wyłącznie dla lekarzy. Układ treści jest przejrzysty, co umożliwia użytkownikowi intuicyjne poruszanie się po portalu.

Zobacz

Portal dla pacjenta

Portal stworzony na zlecenie firmy farmaceutycznej Merck, skierowany do pacjentów z chorobami tarczycy. Znajdą tu rzetelną wiedzę dotyczącą schorzeń związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem tego gruczołu. Strona stanowi wsparcie dla chorych, zawiera niezbędne porady i odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Zobacz

E-Learning

Portal dla przedstawicieli firmy Alcon zajmujących się zapoznawaniem lekarzy z najnowocześniejszą aparaturą medyczną z dziedziny okulistyki. Nagraliśmy kilkadziesiąt filmów szkoleniowych, które zostały odpowiednio zmontowane i uzupełnione o dodatkowe informacje. Wszystkie są umieszczone na specjalnie stworzonym do tego celu portalu szkoleniowym.

Studium przypadku

Portal skierowany do lekarzy zajmujących się leczeniem określonej jednostki chorobowej. Systematycznie udostępniane opisy dotyczące różnych przypadków pacjentów sprawiają, że portal „żyje”. Treści tworzone przez samych lekarzy, którzy dzielą się w ten sposób swoimi doświadczeniami, stanowią praktyczne wsparcie merytoryczne w codziennej pracy z pacjentem. Zawarte w materiałach dane wrażliwe zostały na potrzeby tej wizualizacji zakryte szarymi polami.

Stoisko w formie landing page

Informacje o firmie i produktach – w pigułce. Materiały dla lekarza, materiały wideo oraz materiały edukacyjne dla pacjenta, z których lekarze chętnie korzystają przy współpracy z pacjentem, są szczególnie istotne, biorąc pod uwagę opiekę koordynowaną, która wchodzi do POZ.

Zobacz

Biovax
Równowaga jest w naturze

Tworzenie kreacji do kampanii marki Biovax sprawiło nam bardzo dużo satysfakcji, a współpraca z klientem przy tym projekcie była rewelacyjna. Doskonale rozumieliśmy się w kwestii wizerunkowej, czego efektem jest wyjątkowy visual. Kampania obejmowała YouTube, FB i IG.

Zobacz

Oillan
Bywa różnie… ale ogarniamy!

Od czego by tu zacząć? Tworzenie kreacji do tej kampanii przypominało dogłębną analizę rodzicielstwa. To projekt, w który zaangażowaliśmy duszę i umysł. Materiały powstały na potrzeby IG i FB.
W linku poniżej zobaczysz film, który na końcowym etapie nie został zrealizowany. Ale uwielbiamy go, więc obejrzyjcie 🙂

Zobacz

L’biotica
Czy o takie pamiątki z wakacji chodzi?

Kampania odnosiła się do strat, jakie nasza skóra twarzy, dłoni i stóp poniosła latem, oraz do tego, że właśnie czas po wakacjach jest kluczowy, by przywrócić jej piękno i cieszyć się tylko wspaniałymi pamiątkami z podróży.
Projekty wyróżnia mocna kolorystyka nawiązująca do intensywnych barw, które możemy widzieć tam, gdzie towarzyszy nam pełne słońce.

Zobacz (link do FB)

Jak stosować inhalator

Obraz to najważniejsza forma przekazu, a instrukcja w formie filmu stanowi jeden z najlepszych sposobów przekazania informacji o tym, jak zastosować produkt.

Zobacz

Mamy moc

Teledysk służy jak zdrowy „dopalacz” budując wiarę PH w siebie pod hasłem „mamy moc”.
Tekst mówi o najważniejszych cechach leku i mobilizuje do osiągania wyników. Zlecenie obejmowało naukę tańca, przygotowanie strojów i scenariusza, copy i produkcję. Nie obejrzycie tutaj całości, nie posłuchacie tekstu, ponieważ powstały one ściśle na potrzeby wewnętrzne. Może jednak poniżej fragmenty sprawią, że poczujecie tę moc.

Zobacz fragmenty bez dźwięku

Portal dla pacjenta

Stworzyłeś portal dla pacjenta? Krótki film o tym, z jakiego powodu powstał, jaką spełnia funkcję i jakie korzyści przynosi pacjentowi, to dobre narzędzie do jego rozpropagowania.

Zobacz

Septolete. Efekt na Plus

Produkcję tej reklamy wspominamy wyjątkowo pozytywnie: począwszy od cudownych klientów, poprzez proces narodzin pomysłu, współpracę ze wspaniałym domem produkcyjnym i profesjonalnymi ludźmi na planie, aż do ujrzenia efektu finalnego. To była czysta przyjemność (pot też się pojawił, ale już go nie pamiętamy). 🙂

Zobacz tv

Nervomix Control

Praca nad reklamą Nervomix Control, w której nerwy zostały upersonifikowane, przyniosła nam bardzo dużo satysfakcji. Najpierw powstał storyborad, i to właśnie on został wybrany spośród propozycji kilku agencji, które wzięły udział w przetargu. Potem stworzyliśmy animatik. Na podstawie tak przygotowanych materiałów została zrealizowana reklama TV. Jesteśmy również autorami hasła i opakowania produktu.

Zobacz tvZobacz Storyboard

uroFuraginum

Spot powstał po zmianie kategorii leku z RX na OTC.
Proces tworzenia obejmował m.in. analizę pacjenta, a że mieliśmy takiego w naszym zespole, wystarczyło „tylko” ją wysłuchać i ubrać w obraz to, przez co przechodziła.
Spot był tak sugestywny, że pomógł w osiągnięciu zamierzonego celu sprzedażowego.

Zobacz tv

Procto-Glyvenol

Sponsorem programu jest… czyli krótka, prosta forma, która silnie podkreśla wskazanie, a wprowadzając ożywiony element opakowania, wpływa także na zapamiętywalność produktu. Produkcja niskobudżetowa, ale „robi robotę”.

Zobacz tv

Oeparol

Dobrze, jak reklama wpada w ucho, prawda?
A najlepiej, jeśli potem nie możesz się od niej uwolnić.
Dzięki jasnemu przekazowi od razu wiemy, o co chodzi, a nazwa preparatu pozostaje w pamięci.

Odsłuchaj

Jestem in

Kampania marki AA intymna. Nie ujrzała światła dziennego dokładnie w tej formie, jednak jej ogólne założenia zostały zakupione przez klienta do dalszego wykorzystania. Opiera się na skojarzeniu słów „intymna” z „in_tymna”, „in_teligentna”, „in_nowacyjna”, „in_spirująca”, „jestem in” oraz bardzo prostej grafice wpisującej się w dzisiejsze trendy przemawiające do młodych ludzi.

Zobacz

Stylowy zestaw

Visual kampanii dotyczącej akcji promocyjnej dla konsumentów, przeprowadzonej we współpracy z polską marką torebek. Ale niech nie zmyli Was modowy wydźwięk jego hasła. „Stylowy zestaw” to komfort – taki, jaki dają niewyczuwalne soczewki kontaktowe.

Zobacz

Porozmawiajmy o higienie intymnej #beztabu

Kampania mająca na celu zachęcić do rozmowy o higienie intymnej bez tabu. Marka AA intymna zwraca uwagę, że ten aspekt życia kobiety jest tak samo ważny jak każdy inny i że warto, a nawet trzeba, rozmawiać o nim i edukować. Jesteśmy wdzięczni polskiej firmie Oceanic, że z odwagą i misją podchodzi do „tych spraw”.

Zobacz

Młodość mam we krwi

Projekt powstał kilka lat temu dla marki z branży medycyny estetycznej. Regeneris to jeden z pierwszych na naszym rynku produktów do wykonywania tzw. wampirzego liftingu. Mimo czasu, jaki upłynął od stworzenia tego visualu, umieszczamy go tu z uwagi na świetne hasło i elegancką kreację.

Zobacz

Nie mam nosa do kataru

Visual i hasło dla produktu homeopatycznego wykorzystują powiedzenie „mam nosa do”. Tak, mamy nosa do wielu rzeczy, ale na pewno nie po to, by mieć katar. Chociaż ten visual powstał kilka lat temu, nie zestarzał się. Nadal jest nowoczesny i wpisuje się w dzisiejsze trendy. Tworzymy projekty, które mimo upływu czasu wciąż pozostają aktualne.

Zobacz

Septolete. Efekt na Plus

Tworząc visual, nie zawsze możemy skorzystać ze źródeł dostępnych na stockach. Kiedy chcemy uzyskać coś niepowtarzalnego, dedykowanego tylko dla danej marki, czasem jedynym wyjściem jest sesja zdjęciowa. Ta konkretna odbyła się na planie reklamy TV, której również jesteśmy autorem. Żeby wszystko przebiegło sprawnie i bez błędów, początek prac oddaliśmy w ręce rysownika.

Zobacz TVZobacz draft

Stand na ulotki

Stand na ulotki z tektury o grubości 3 mm, kaszerowanej kredą. Uszlachetnienie folią matową i lakierem UV.

Zobacz

Prezenter

Prezenter na oryginalnych, eleganckich ringach. Kreda 350 g, foli mat, lakier UV opcjonalnie.

Zobacz

Przybornik na biurko z kalendarzem na 3m

Karton jednostronni kredowany, folia mat, lakier UV.

Zobacz

Display

Display na produkty. Tektura kaszerowana kredą, folia mat, lakier UV opcjonalnie.

Zobacz

Katalog produktów

Kreda 300 g, folia matowa, lakier UV, dwie zszywki.

Zobacz

Teczka na materiały dla pacjenta

Kreda 350 g, folia mat, UV opcjonalnie.

Zobacz

EstroVita

Rodzina produktów licząca już 19 SKU. Praca przy tworzeniu opakowań do serii tych wyjątkowych suplementów diety była dla nas przyjemnością w pełnym tego słowa znaczeniu. Byliśmy zaangażowani w jej powstawanie od momentu narodzin pomysłu na pierwszy produkt z tej linii. Czujemy się, poniekąd, jej rodzicami, chociaż prawdziwi rodzice EstroVity to nasi ulubieni klienci z firmy Skotan.
Sami używamy i polecamy
https://estrovita.pl/

Multilac

Wersja podstawowa i Baby to też nasze baby : ). Projekt powstał kilka lat temu, wtedy jeszcze dla firmy Genexo. Od tamtej pory opakowanie nie uległo większym modyfikacjom. Firma USP dodała swoje logo na froncie kartonika.

Pyramidonek

Kolejny umbrella brand dla naszego klienta – firmy Adamed. Czytelna komunikacja sprawia, że od razu wiadomo, na jaką dolegliwość pomaga dany produkt. Dzięki temu wyróżnia się on na półce spośród innych w swojej kategorii. To ważne w przypadku suplementów diety. Mimo że na pierwszy rzut oka może tak nie wyglądać, był to jeden z trudniejszych projektów opakowania, jakie wykonaliśmy.

Oeparol

Całkiem spora rodzinka dermokosmetyków oraz suplementów diety, które dbają o piękno zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Takie podejście do troski o własne zdrowie jest nam bliskie. My również wierzymy, że nie wystarczy tylko krem – równie ważne jest to, co jemy. Współpraca przy tym projekcie sprawiła nam wiele satysfakcji. Oprócz designu opakowania jesteśmy także autorem subnazw: Balance i Hydrosense.

Tabletki do ssania

Trzy SKU w różnych wariantach smakowych: jeden junior i dwa dla dorosłych. Przy tworzeniu pierwszego opakowania dobrze wiedzieć, czy klient planuje kolejne. Wzięcie pod uwagę możliwych wariantów już w fazie kreacji zmienia podejście do całego szablonu graficznego.

Plastry rozgrzewające i chłodzące

Opakowania przygotowane dla marki Prel od razu sugerują wskazania do stosowania, więc konsument nie musi się domyślać, do czego przeznaczony jest produkt. Na naszej stronie umieszczamy wiele prac, które powstały kilka lat temu. Chcemy w ten sposób pokazać, że kreacje tworzone przez ludzi Webskiej opierają się mijającemu czasowi i zachowują aktualność na długo.

Księga znaku

Księga logo określa jak należy prawidłowo stosować znak. Określa warianty kolorystyczne oraz obszary chronione i zazwyczaj powstaje wraz z projektem logo. Bardziej rozbudowana zawiera dodatkwoo konkretne przykłady z użyciem logo.

Logo programu wsparcia i opieki
nad pacjentami chorymi na stwardnienie rozsiane

Akcja nim sygnowana miała na celu poszerzenie wiedzy o SM wśród pacjentów i ich rodzin. „Dzielni” – bo tacy właśnie są chorzy na SM. „Samodzielni” – bo codziennie stawiają czoła wyzwaniom narzuconym przez chorobę.

Logo procesu zamówień i wysyłki Alcon, sprzet okulistyczny

Najważniejszym aspektem tego logo jest nazwa procesu, która wraz z hasłem pod nim, jest naszego autorstwa. W oczywisty sposób nawiązuje do Rock and Roll’a. Dzięki temu przekaż ma rockendrolową moc i energię. Integrated flow , mówi o tym, że wszystko jest spójne i działa jak w szwajcarskim zegarku. Graficznie nawiązujemy do istniejących już w brandingu elementów.

Program edukacyjny

Logo ogólnopolskiego programu edukacyjnego: "Derma Friendly – W trosce o skórę". Często osoby chore na łuszczycę mówią o sobie „biedronki” . Zależało nam aby logo było przez nich samych rozpoznawalne. Udało to się nam osiągnąć w sposób delikatny i – o ile można tak powiedzieć o samym logo – wyrażający troskę.

Produkt dla dzieci
Zdrowisie bystrogłówki

Stworzyliśmy logo produktu, opakowanie jak i bohatera. Najtrudniej było osiągnąć ten właśnie wizerunek misia, który nie jest typowym misiem grubaskiem, a pełnym energii, zdrowym misiaczkiem, z którym mamy mogłyby utożsamić swoje dzieci.

Produkt dla seniorów

Logo i opakowanie nawiązuje do wydolności fizycznej. Geriamoc to suplement diety zawierający żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne. Obecnie logo i opakowanie zostało dostosowane do linii produktów.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, skontaktujemy się