Ludzie

Łączy nas ambicja, by zawsze w stu procentach wywiązywać się ze swoich obowiązków, a pozytywny odzew zadowolonych klientów to nasze paliwo.Może dziwicie się: „czemu nie są podzieleni na działy…?”. Nie jesteśmy, u nas nie ma podziałów. Każdy z nas tworzy Webską i jest równie ważny. Doskonale znamy swoje zadania i obowiązki, a nasza praca polega na współdziałaniu, więc w Webskiej wszystkie tzw. działy się przenikają, aby osiągnąć jeden cel.

Lata wspólnej pracy nauczyły nas, że obustronna wymiana pozytywnej energii jest niezawodnym motorem napędowym w naszej profesji, dlatego szczególną wagę przykładamy do relacji międzyludzkich i atmosfery panującej w firmie. Ciągłość tej wymiany oraz jej efektywność utrzymujemy dzięki kierowaniu się w naszych działaniach dwiema fundamentalnymi wartościami – szacunkiem i zrozumieniem. Szacunkiem do punktu widzenia drugiej osoby, do jej uczuć, do zaangażowania i do czasu, który poświęca na wykonywanie swoich obowiązków, oraz zrozumieniem wzajemnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Doświadczenie, które dotychczas zdobyliśmy, owocuje każdego dnia, przynosząc satysfakcję nie tylko klientom, z którymi współpracujemy, ale również wszystkim członkom zespołu, którzy przyczyniają się do wspólnego sukcesu.

Leila Gabteni

Leila Gabteni

W branży od 25 lat. Webską prowadzi od 21 lat. Stawia wysokie wymagania sobie i innym. Nieustannie pobudza osoby z najbliższego otoczenia do samorozwoju.

Przemek

Przemek

Operator DTP z wieloletnim stażem. Odbył kurs organizowany przez Fundację Atelier Teresy Starzec i Andrzeja Bielawskiego jeszcze na Macintoshach II i w Photoshopie 2.5. Zdolność pełnej koncentracji oraz benedyktyńska cierpliwość czynią go specjalistą od przygotowywania najbardziej złożonych i rozrośniętych projektów. Przywiązuje wagę w szczególności do kolorystyki i kompozycji, dlatego wyłapuje każde, nawet najdrobniejsze odstępstwo od brandingu.

Kasia

Kasia

Magister inżynier architekt (Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej) z artystycznym umysłem i wyobraźnią. Ma doskonałe wyczucie przestrzeni i potrafi konstruować wieloelementowe projekty, na których każdy inny by poległ, dzięki czemu świetnie odnajduje się w tzw. kobyłach. Specjalistka od wszelkich animacji. Jej projekty wyróżniają się czystością, lekkością, nowoczesnością, a ich struktura jest zawsze przemyślana, logiczna, wręcz matematycznie wyliczona. Uwielbia nowe rozwiązania i ciągle się czegoś uczy. Zna dwa języki obce na poziomie B1/B2 (niemiecki – Mittelstufe Deutsch i angielski – FCE).

Zbyszek

Zbyszek

Kierownik działu DTP i firmowa złota rączka. Z natury pomocny, koleżeński i sympatyczny, a w pracy szczegółowy i pedantyczny. Bez jego przyzwolenia żadna decyzja dotycząca sprzętu czy oprogramowania nie może zostać podjęta, a żaden materiał nie może opuścić murów agencji. Niezawodnie wyłapuje nawet najdrobniejsze błędy i odstępstwa od normy w powstających pracach oraz profesjonalnie przygotowuje wszelkie materiały drukowane i elektroniczne.

Karolina

Karolina

Z wykształcenia pedagog specjalny i dietetyk, prywatnie cukiernik-amator, a w pracy niesamowicie zaangażowana i zorganizowana Account Manager. Najbardziej cieszy ją sprawianie radości drugiemu człowiekowi. W pracy jej anielskie usposobienie przejawia się tym, że dla sprostania oczekiwaniom jest gotowa poruszyć niebo i ziemię. Ochoczo podchodzi do nowych, czasem pozornie niemożliwych wyzwań i dobrze sobie z nimi radzi.

Paulina

Paulina

Paulina, Junior Account. Prawa ręka Accountek, a jak trzeba, to i noga. Skrupulatność to jej drugie imię. Ekstremalnie uporządkowana i skupiona na pracy. Pamięta o wszystkim. Mistrz w organizacji czasu, który chce wykorzystać tak produktywnie, jak tylko się da. Zadanie powierzone Paulinie to zadanie wykonane, i to w możliwie najlepszy i najdokładniejszy sposób.

Magda

Magda

Przebojowa i pomysłowa. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. To co ma być na jutro, robi na wczoraj. Rozpiera ją pozytywna energia i wszędzie jej pełno. Praca w zawodzie nauczycielki angielskiego dała jej pedagogiczne podejście do Klientów i ogromną cierpliwość. Jej Klienci zawsze mogą na nią liczyć w każdym aspekcie. Zlecenia przez nią prowadzone wyróżniają się kreatywnością i subtelnością. Dzięki swojemu perfekcjonizmowi dba o każdy szczegół projektu.

Olga

Olga

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Cierpliwość godna mnicha tybetańskiego. Pamięć godna agenta wywiadu. Inteligencja emocjonalna 180%. Zbyt skromna, biorąc pod uwagę jej wiedzę. Potrafi słuchać, a to cecha nie taka przecież dzisiaj oczywista. Powierzone jej prace są wykonywane z taką starannością, że Olga jest po prostu nie do zastąpienia. Klienci czują, że ich projekty są w najlepszych rękach.

Kasia

Kasia

HR-owiec, Księgowa, Office Manager – w jednej osobie. Z wykształcenia ekonomistka. Działa trochę jak niezawodny program komputerowy. Nie da się z nią dyskutować. Jest zasada i koniec. Taka osoba w naszym szalonym świecie to jak okład z lodu na kark w upalny dzień. To dzięki Kasi stoimy mocno na ziemi. Prywatnie motocyklistka.

Karolina

Karolina

Wnosi – dosłownie – promienie słońca i kolory tęczy do naszego zespołu. Kosmopolitka. Potrzeba życia w ciągłym ruchu powoduje, że podczas względnie statycznej, twórczej pracy jej umysł zaczyna działać na wyższych obrotach. Dzięki nieposkromionej energii, świeżemu spojrzeniu i młodzieńczemu entuzjazmowi doskonale radzi sobie z projektami, które wymagają dużych pokładów kreatywności. W kwestii wizji artystycznej nie uznaje kompromisów.

Sylwek

Sylwek

Mistrz kompozycji i barwy. Doświadczony, wykształcony artysta, i to po prostu widać. Jego projekty zawsze wywołują efekt „WOW!”. Często aż trudno uwierzyć, że można w tak przejrzysty i estetyczny sposób zawrzeć wiele informacji na jednej stronie. Po Sylwku nie ma co poprawiać, a to nie tylko dzięki jego dokładności, lecz także doskonałej umiejętności komunikacji. Podczas rozmowy maluje obrazy w przestrzeni wyobraźni i potrafi przekazać swoją wizję odbiorcy. Wrażliwość Sylwka na piękno sprawia, że jego projekty emanują czułością i delikatnością, ale ze szczyptą chili.

Marta

Marta

Artystka przez duże „A”. Najlepiej odnajduje się w projektach nieoczywistych i w kampaniach, które pozostawiają więcej możliwości kreacji, chociaż świetnie trzyma się też wytycznych z brandingów. W kampaniach SM czuje się jak ryba w wodzie i czasem można wręcz odnieść wrażenie, że wyprzedza modę. Proponuje rzeczy, które dopiero staną się popularne, mamy więc w zespole prawdziwą trendsetterkę. Marta nie boi się kontrowersyjnych skojarzeń czy kompozycji barw. Takie pomysły bywają trudne do przeforsowania, bo zazwyczaj podoba nam się to, co już gdzieś widzieliśmy. Czy jej projekty są śliczne? Nie zawsze, ale na pewno pozostają w pamięci odbiorcy na długo. Inteligenta, obrzydliwie spostrzegawcza i opisująca rzeczywistość, pięknie budując zdania. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale grafiki i może właśnie dlatego ma tak doskonałe wyczucie kompozycji.

Marzena

Marzena

Pewnego dnia pojawiła się u nas Marzena i podniosła poprzeczkę wszystkim accountom. Tak, to był ten moment w którym niemożliwe stało się możliwe. Wyjątkowa osobowość, mieszanka uczciwości, lojalności, przyjaźni, zabawy, partnerstwa i wina : ) Kocha życie. Ale nie myślcie, że łatwo zaskarbić sobie jej zaufanie. Trzeba zasłużyć. Uwielbia koty, może właśnie dlatego, że to jej bratnie dusze. Chodzą własnymi drogami i żeby nie wiem co, nie da się ich do końca udomowić. Nie lubi owijać w bawełnę, więc zawsze wali prosto z mostu, a robi to z tak rozbrajającą naturalnością, że mostów nigdy nie pali. Mistrzyni do zadań specjalnych i ekspertka od zleceń „na wczoraj”, którą emocjonuje i nakręca życie na krawędzi. Wciągnięta w wir pracy nie spocznie, dopóki nie dopnie wszystkich spraw na ostatni guzik. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko takie, których nie nauczyliśmy się jeszcze robić.
Absolwentka resocjalizacji, komunikacji społecznej i PR oraz Podyplomowych Studiów Reklamy w SGH

Krysia

Krysia

Czy dzieło graficzne może mieć duszę? Prace Krysi udowadniają, że tak jest. Opisują rzeczywistość nie tylko obrazem, ale i słowem. Trafiają dzięki temu w samo sedno i sprawiają, że jeszcze długo nie można się otrząsnąć po ujrzeniu prawdy, z którą po prostu nie da się dyskutować. Piękne jest to, jak Krysia angażuje emocje w projekt. Jak to się dzieje, że energia włożona w kreację może z taką siłą uderzyć odbiorcę? Jak to jest, że niektórzy to potrafią? Po tym poznaje się prawdziwego artystę. A Krysia to artysta, jakich spotkasz w największych galeriach Nowego Jorku czy Paryża. Z ogromnym doświadczeniem i nowatorskimi pomysłami, które ciągle zaskakują. Dla nas accountów jest wielkim wsparciem, bo rozumie naszą pracę jak nikt inny. Mądra, dobra, uszczypliwa, inteligentna. Krysia to przyjaciel. Nieważne, przez co przeszliśmy razem, pozostaje nim na zawsze dla całej firmy.
Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Opolu i Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (teraz ASP) we Wrocławiu na wydziale grafiki.

Michał

Michał

Operator DTP z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcjonista, który potrafi zachować kamienną twarz nawet wobec burzących krew dysproporcji i nierówności, a potem z tą samą kamienną twarzą przystąpić do naprawy tych fundamentalnych błędów. Opanowana do mistrzostwa umiejętność organizacji pracy pozwala mu zapanować nad lawiną zadań, co przekłada się na punktualność oraz terminowość.

Ma jasno określony cel i potrafi kontrolować własne emocje, nie poddaje się łatwo manipulacjom ani naciskom emocjonalnym innych osób*.

Od Michała raczej nie usłyszysz: „nie da się”. On zawsze najpierw sprawdzi, co można zrobić, a potem wyrazi swoją opinię na dany temat. Mimo że zajmuje stanowisko operatora DTP, jest osobą kreatywną i potrafi wejść w buty grafika, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. Bo jak to w naszej pracy bywa, często musimy działać pod presją czasu albo po prostu spotykamy się z pewnymi trudnościami w ramach samej struktury firmy (życie…). Zdarza się więc, że account biegnie do Michała cały w nerwach, z trzęsącymi się rękami i głosem. Michał ma jednak tę właściwość, że w jakiś dziwny, sobie tylko znany sposób rozbraja ten granat. To naprawdę cudowna cecha.

* Asertywność

Jurek

Jurek

Operator DTP od 1992 roku! Szerokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe czynią go niezastąpionym w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Jest spostrzegawczy, sumienny i pracowity. Dzięki wrodzonemu poczuciu humoru potrafi rozładować nawet najbardziej napiętą atmosferę, czym zdecydowanie wzmacnia morale zespołu. Gdy go akurat nie ma, nie jest już tak wesoło. Jurek jest dla nas wręcz niezbędny do zachowania zdrowia psychicznego. Wszyscy go tu uwielbiamy. Bo na tego człowieka można liczyć po prostu zawsze. Jest cudownie koleżeński, dobroduszny i niezwykle uczynny. „Lek pierwszego rzutu”, kiedy potrzebujesz pomocy.

Magda

Magda

To nie zwykły korektor, to maszyna do czytania. Zbiór reguł ortograficznych, interpunkcyjnych i składniowych ma w małym palcu, a jej sokolemu wzrokowi nie umknie nawet pochylona kropka. Absolwentka filologii polskiej na UW (specjalizacja redaktorsko-wydawnicza), z branżą medyczną związana zawodowo od 2010 r., dzięki czemu doskonale odnajduje się w zawiłościach jej fachowej terminologii. W Webskiej czuwa nie tylko nad językową poprawnością materiałów, lecz także ich zgodnością z briefem i spójnością z dotychczasowymi projektami. Współpraca z Magdą daje poczucie komfortu, bo masz pewność, że część, za którą odpowiada, nie mogłaby być wykonana lepiej.

Kocha czerń, mrok i metal, ale dosłownie nie zrobi krzywdy żadnej żywej istocie – jest weganką. Kiedy ktoś w firmie piecze ciasto, nie używa składników pochodzenia zwierzęcego, żeby też mogła się poczęstować. Pamiętamy o tym, bo wszystkim nam na Magdzie po prostu zależy. To ona zachowuje spokój i skupienie, gdy trzaskają nad nami pioruny – może dlatego, że jako osoba urodzona podczas burzy czuje się w takich warunkach wyjątkowo dobrze. Wtedy siadamy przy niej, by odetchnąć niczym powietrzem po deszczu. Poprzez swój absolutny profesjonalizm Magda budzi respekt, ale nie ten chłodny, pełen dystansu i lęku komunikacyjnego, a taki, który rodzi podziw i szacunek. Cudowny człowiek, piękny na zewnątrz i w środku.

Marta

Marta

Dla Marty potrzeba tworzenia na każdym polu jest silniejsza niż potrzeba snu. Kobieta, mama, projektantka grafiki i produktów po wydziale Designu na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Antropolog Kultury, wędrowiec, który nie lubi chodzić tymi samymi drogami, za to lubi gubić się w uliczkach miast lub zasłuchać się w dźwiękach innych kultur, a z każdego kroku czerpie inspiracje do projektowania rzeczy ładnych, funkcjonalnych… i tych tylko dla zabawy.

Marta maluje pyłkiem kwiatowym, płatkami polnych kwiatów i tęczą. Tworzone przez nią obrazy są subtelne i harmonijne kolorystycznie. To Mozart kompozycji wizualnej. W jej projektach wszystko współgra i trafia do każdego serca. Oszczędność użytych środków pozostawia przestrzeń do własnej interpretacji, w tym odczucia pewnego rodzaju tęsknoty za czymś niedoścignionym. Prace Marty są wielowarstwowe mimo z pozoru prostej formy – tak idealnej, że nawet lekkie przesunięcie któregoś z elementów jest niczym profanacja. Dlatego Marta dość boleśnie znosi uwagi klientów :) Istota naszej pracy to jednak nie tylko kompozycja, ale też zachowanie wyraźnego przekazu merytorycznego, więc chociaż Marta świetnie rozumie i potrafi oddać graficznie zamysł klienta, czasem trzeba coś poprawić. Ból szybko mija i finalnie otrzymujemy produkt doskonały pod każdym względem.

Chciałbyś zostać członkiem naszego zespołu?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, skontaktujemy się